درباره ما

تیمی متشکل از برترین های مالی در ایران

پس از سال ها فعالیت و تجربه در بازارهای مالی مختلف با توجه به اهمیت سرمایه گذاری و ورود عموم جامعه به بازارهای مالی، همچنین نیاز اکثر شرکت ها به کسب دانش مالی شرکتی در ایران, گروه مالی نوآفرین رامان متشکل از باتجربه ترین و حرفه ای ترین متخصصین این حوزه، اقدام به راه اندازی مؤسسه آموزشی رامان آکادمی کرده است. هدف ما, انتقال دانش به نسل جدید معامله گران در ایران و ارتقا سطح دانش حوزه مالی شرکتی مدیران عزیز کسب و کارها است.

جامع ترین دوره های آموزشی بازار مالی در ایران را می توانید برای اولین بار با سبکی متفاوت از مدرسان و معامله گران حرفه ای بیاموزید.

درباره رامان آکادمی

بهترین دوره های آموزشی در ایران

هدف ما در این مجموعه فرهنگ سازی و رشد سطح علمی فعالان حوزه مالی در ایران است. بر مبنای این هدف برترین دوره ها و حرفه ای ترین آموزش های مالی را مطابق با سطح جهانی، برای دانشجویان عزیز آماده نموده ایم.

ویژگی های برتر دوره ها

پرورش تخصصی کارکنان:

مهم ترین ویژگی دوره های رامان آکادمی پرورش تخصصی کارکنان بر مبنای مسیری تعریف شده از نقطه صفر تا سطح حرفه ای است، تمایز ماموریت ما پرورش نیروی متخصص مالی از سطح فارغ التحصیلی تا سطح متخصص در بازار کار است.

منتورینگ (مربی گری فردی):

یکی ازمهمترین مباحث مهم درفرآیند یادگیری عدم وجود منتور یا مربی حین گذراندن یک دوره آموزشی برای رسیدن به درک موضوع است. برای حل این مساله ما در رامان آکادمی برای دانشجویان گرامی منتورینگ اختصاصی طراحی نمودیم تا حین دوره دانشجو چالشی از این بابت نداشته و از طریق پلتفورم تعریف شده سوالات و تحلیل های موردی خود را هم‌زمان با یادگیری با مربی خود در میان بگذارد.

ارائه کتب حرفه ای مدرسین:

کتب ترجمه شده توسط تیم رامان آکادمی که همه در صدر مراجع بین الملی است، همواره به عنوان یکی از مبانی اصلی دردوره ها قرارگرفته است. این مبانی با توجه به سوابق اجرایی مدرسین و قابلیت بهره برداری در داخل بومی سازی شده، سپس با توجه به مبانی آموزشی تدوین و درنهایت در اختیار دانشجویان عزیز قرار می گیرد.

تمرین و آزمون:

تمامی دوره ها در رامان آکادمی شامل تمرین در پایان هر فصل است. دانشجویان پس از حل تمرین همچنین، بررسی و تایید مدرس مربوطه، مجوز ادامه آموزش را دریافت خواهند کرد لذا به پایان رساندن دوره در رامان آکادمی به منزله دریافت دانش تحلیلی آن موضوع بوده و برای ارائه به سایر نهادهای مالی اعتمادسازی لازم را ایجاد می نماید.

جزوه و کتاب:

در تمامی دوره های رامان آکادمی به دانشجویان، جزوه یا کتاب اختصاصی هر فصل به همراه فیلم های آموزشی مربوطه ارائه می شود.

امکان شرکت مجدد در دوره:

پس از شرکت در هر دوره، دانشجویان در صورت دریافت نمره مطلوب از رامان آکادمی، می توانند در دوره مشابه حضوری (پس از رفع کرونا) با 50 درصد تخفیف ویژه شرکت کنند.

بهره گیری از مدرسین تخصصی در هر دوره:

تمامی مدرسین در رامان آکادمی درحیطه موضوع مورد تدریس خود فعال و از حرفه ای ترین افراد زمینه خود هستند. دانشجویان می توانند با اتکا به مدرسین حرفه ای و اطمینان لازم مسیر واقعی کار اجرایی حوزه تخصصی موردنظر خود را فرا گیرند.

فرصتی برای فارغ التحصیلان جویای کار:

پس از پایان هر دوره آموزشی حضوری، برترین افراد به انتخاب تیم رامان آکادمی به نهادهای معتبر مالی معرفی یا به صورت اختصاصی در گروه رامان مشغول به کار خواهند شد.